Kim jesteśmy

Kasia – projektowanie wnętrz to nie tylko moja praca ale przede wszystkim pasja, która codziennie pozwala mi cieszyć tym co robię i spełniać MARZENIA moich Klientów o DOMU.  Korzystając ze swojego wykształcenia w zakresie PROJEKTOWANIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ, doświadczenia i znajomości trendów wnętrzarskich tworzę przyjazną przestrzeń służącą potrzebom domowników. Dużą wagę przywiązuję do optymalnego wykorzystania przestrzeni, dobrania odpowiedniego oświetlenia i stworzenia unikalnego klimatu wnętrza dzięki kolorystyce i wykorzystanym materiałom. Prywatnie jestem mamą Julii, miłośniczką dobrze zaparzonej kawy oraz kuchni wegańskiej. 

Julia – GRAFIK i PLASTYK z wykształcenia i zamiłowania. To dzięki mnie w naszej PRACOWNI powstają niebanalne projekty tapet, witraży, plakatów czy grafik na tekstylia.  Sprawiam, że nasze realizacje są pięknie udokumentowane na zdjęciach. Prywatnie jestem miłośniczką  kotów, kuchni wegańskiej oraz gier planszowych.

RAZEM tworzymy dwuosobowy zespół pełen energii, zaangażowania i ciekawych pomysłów. Łącząc kreatywne podejście ze zrozumieniem oczekiwań naszych Klientów tworzymy wnętrza i o przemyślanej funkcjonalności połączonej z niebanalnym designem i dbałością o każdy szczegół.  Projektując dbamy o estetykę przestrzeni, spójność kolorystyczną, wyczucie stylu, ale także realność realizacji PROJEKTU, dzięki dopasowaniu projektowanych rozwiązań do Twojego budżetu i znajomości zagadnień technicznych.

Projektując wnętrza nie ograniczamy się do jednego stylu, pracujemy zawsza zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, upodobaniem lub konkretnymi preferencjami i wytycznymi. W ten sposób powstają wnętrza bardzo indywidualne i spersonalizowane – "szyte na miarę". Zakres opracowania jest zawsze dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Projekt  może obejmować zarówno cały budynek czy mieszkanie jak i pojedyncze pomieszczenia.

Zajmujemy się też fachową pomocą w dobraniu oraz zakupie zaproponowanych w projekcie materiałów i produktów. Współpraca z producentami i dostawcami pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy, ponieważ wybieramy spawdzone i dobrej jakości materiały i produkty. Współpracujemy też z doświadczonymi ekipami z różnych branż, dzięki temu nie musisz zdawać się na przypadek w doborze ekipy wykończeniowej. Nasi sprawdzeni partnerzy zawsze dokładają wszelkich starań aby projekt był wykonany rzetelnie, zgodni z dokumentacją i na czas.

Naszą specjalnością jest optymalne wykorzystanie przestrzeni, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują projekty wnętrz funkcjonalnch, praktycznych, przestronnych i uporządkowanych. Lubimy wyzwania dlatego chętnie realizujemy projekty pomieszczeń wymagających nietypowych rozwiązań i dużej kreatywności. Dużą satysfakcę daja nam praca z MIESZKANIAMI DEWELOPERSKIMI. Jeśli planujesz kupić mieszkanie od DEWELOPERA i zastanawiasz się nad skorzystanim z usługi projetowej to mamy dla Ciebie specjalną OFERTĘ.

Współpracujemy również z DEWELOPERAMI w zakresie opracwania optymalnego układu funkcjonalnego, przygotowania kompleksowej oferty dla KLIENTÓW, projektów mieszkań pokazowych i wizualizacji oraz z biurami nieruchomości oferując usługę home staging.

Jeśli w naszej ofercie nie znajdziesz propozycji dla siebie, możemy zaproponować indywidualną wycenę na miarę Twoich potrzeb.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Partnerzy:

Remonty i wykończenia wnętrz
SALON LED
POLMAR
ZAKO ZACZERNIE KAMIENIARSTWO
https://www.carrea.pl/action/architects/reflink?code=50f55708079e4e646012610c8fa0286d